Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

Paweł Buczkowski
Przewodniki w Twojej komórce

mobile.caminodesantiago.pl

Pod adresem http://mobile.caminodesantiago.pl (lub krócej http://m.caminodesantiago.pl) znajduje się mobilna wersja naszej strony przygotowana specjalnie dla różnego rodzaju urządzeń mobilnych (np. telefony komórkowe, palmtopy, etc.), które mają możliwość łączenia się z Internetem. Wersja ta pozbawiona jest praktycznie wszystkich grafik, aby umożliwić otwieranie strony nawet w przypadku bardzo wolnego połączenia z internetem. Wyświetlane są tylko najistotniejsze informacje, które mogą być szczególnie przydatne już na miejscu, na samym Camino - dla niektórych jako alternatywa dla wersji papierowej, dla niektórych jako dodatkowe zabezpieczenie, awaryjne źródło informacji...

Pamiętajcie, że połączenie z internetem z urządzeń mobilnych jak na razie jest płatne i każde pobranie strony może wiązać się z jakąś opłatą!

Jak korzystać?

Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową w swojej komórce, wpisać adres strony i rozpocząć pobieranie strony. Znajdziecie na niej przede wszystkim wszelkie informacje, które mogą być pomocne w trakcie pielgrzymowania - m.in. przewodniki, opisy miast, komentarze i opinie innych pielgrzymów. Po wybraniu jednego z dostępnych przewodników znajdziecie tam listę etapów. Po wyborze konkretnego etapu wyświetlona zostanie lista miast, uwag, notatek, z odległościami między kolejnymi miastami. Jeżeli zainteresuje nas któreś z miast możliwe jest przejrzenie bardziej szczegółowych informacji klikając na odpowiedni link. Konkretne szukane miasto znajdziecie również na liście wszystkich miast dostępnych w przewodnikach.

Jeżeli rozwiązanie takie będzie się sprawdzało będziemy na bieżąco dodawać nowe opcje i funkcje. Czekamy na Wasze komentarze!


Autor: Paweł Buczkowski | Dodano: 16.12.2010 | Ostatnia zmiana: 23.01.2011

Komentarze

uszula.boryczka@gmial.com - 22.02.2017 11:37

Ja chciałabym wyruszyć w lipcu na szlak Jakuba w Hiszpanii. Może Marianna chciałby pójść ze mną, jestem nowa i nie mam pojęcia jak to zrealizować Ula

Marianna - 22.10.2016 20:51

w roku 2017 minie 100 rocznica objawień M.Bożej w Fatimie. Może ktoś planuje w lipcu lub sierpniu z Fatimy do Santiago?

raf - 16.07.2014 15:53

a camino portugalskie dodacie?

Zobacz wszystkie »