Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! CAMINO POLACO

NOWY! Autor: Łukasz Kozłowski | Dodano: 2016-02-28 08:58:01

Moi Drodzy , 

Postanowiłem co jakiś czas zachęcać niezdecydowanych do przejścia  CAMINO POLACO . Prawie rok minął od mojego pielgrzymowania po pięknej , zielonej a także pustej Suwalszczyźnie , Warmii i Mazurach . Droga jest oznakowana i opisana .Przewodnik można nabyć pisząc na adres :   boguskrowa@op.pl .

Może ten krótki 30 minutowy film zachęci  do wyboru właśnie tej polskiej  Drogi św. Jakuba .  BUEN CAMINO .

https://www.youtube.com/channel/UCov6oRY_ZbtWAxGNjzy7MOg

NOWY! Autor: boguskrowa@op.pl | Dodano: 2016-02-28 09:49:10

Dzieki LUKASZ za to,ze jestes takim AMBASADOREM CAMINO POLACO.Ja osobiscie wybieram sie w kwietniu na "kawalek" od KRUKLANEK do OLSZTYNA, bo jeszcze tego nie sprawdzilem w terenie przed wedrowka PIELGRZYMOW w tym roku.Nie wiem czy widziales ta inna,nowsza wersje filmu niemieckiej telewizji ARD o CAMINO POLACO:od DUSZNICY do ZGORZELCA?A jeszcze raz (juz pisalem do CIEBIE na forum) dziekuje za przesylke.Przepraszam,ze w tej formie,ale do 28 marca jestem poza domem.

NOWY! Autor: pielgrzym | Dodano: 2016-02-28 11:30:56

witam :-)

Camino Polaco chyba najładniejsze , szliśmy w 2011 roku z Ogrodnik na Pola Lednickie. Z tego najładniejszy odcinek jest od Ogrodnik do Gietrzwałdu.  Piękna przyroda , jeziora , lasy.

Dziękujemy też Panu Bogdanowi który wtedy nam dużo pomógł. 

Relację z przejścia można poczytać na naszym blogu.

http://www.naszewedrowanie.blogspot.com

NOWY! Autor: J | Dodano: 2016-02-28 13:01:19

Witajcie,

jeszcze jest w Media-tece do obejrzenia ten reportaż w którym Boguś poleca widzom Polskie Camino i swój wkład w utrzymaniu oznakowania tej drogi.

Miłej niedzieli.

Jago

NOWY! Autor: J | Dodano: 2016-02-28 15:47:33

@Łukasz,

dzięki za "trylogię" i gratulacje za dopasowanie muzycznego tła.

Pozdr.Jago

NOWY! Autor: boguskrowa@op.pl | Dodano: 2016-02-29 10:53:32

@JAGO

Dlaczego ja zawsze usmiecham sie "do komputera",kiedy czytam TWOJE wpisy na  tym FORUM? Koniecznie idz na CAMINO POLACO,bo ta co pokazuja w telewizji na ten temat to jest mile ale to nie to sami jak to wszystko widzi sie "na zywo".Buen Camino

NOWY! Autor: J | Dodano: 2016-03-02 19:05:20

Boguś,

dopóki śmiejesz się "do",  a nie "z",jest wszystko w porządku a czas na Polskie Camino kiedyś nadejdzie.

Pozdrawiam

Jago

NOWY! Autor: boguskrowa@op.pl | Dodano: 2016-03-04 14:36:28

@Jago

Ja sie usmiecham do TWOICH mysli,pisanych na forum,nie smialbym smiac sie zlosliwie,bo piszesz fajnie i madrze.Pozdrawiam

NOWY! Autor: boguskrowa@op.pl | Dodano: 2016-03-04 14:36:29

@Jago

Ja sie usmiecham do TWOICH mysli,pisanych na forum,nie smialbym smiac sie zlosliwie,bo piszesz fajnie i madrze.Pozdrawiam

NOWY! Autor: lukaszpawelkozlowski@gmail.com | Dodano: 2016-04-03 12:49:39

Moi Drodzy , 

Zgodnie z obietnicą ponownie zachęcam do przejścia  CAMINO POLACO . Prawie rok minął od mojego pielgrzymowania po pięknej , zielonej a także pustej Suwalszczyźnie , Warmii i Mazurach . Droga jest oznakowana i opisana .Przewodnik można nabyć pisząc na adres :   boguskrowa@op.pl

Może ten krótki 30 minutowy film zachęci  do wyboru właśnie tej polskiej  Drogi św. Jakuba .  BUEN CAMINO .

https://www.youtube.com/channel/UCov6oRY_ZbtWAxGNjzy7MOg

NOWY! Autor: Ewa Maria | Dodano: 2018-10-05 11:23:13

Dołączam się do zachęt, aby ruszyć Camino Polaco! Szłam w tym roku, w sierpniu z koleżankami- plany były zupełnie inne początkowo, ale Ktoś ;) czuwał i padło na tę drogę. Jesteśmy zauroczone - szlyśmy zaledwie odcinek (na ile pozwolił urlop i siły), w dodatku, z przyczyn organizacyjnych - pod prąd tzn. z Golubia-Dobrzynia do Iławy, ale już wiemy, że chcemy kontynuować. Nawet te kilka dni spędzonych na tym szlaku dało nam wiele...zatem, jeśli ktoś się waha - polecam nawet takie krótsze camino :) Piękna przyroda, droga w większości z dala od głównych tras, przez lasy, jeziora, szlak modlitwy i przydrożnych kapliczek, cisza... ludzie z sercem na dłoni a w dodatku zabytkowe kościoły i ruiny zamków- czego chcieć więcej? Gdyby ktoś potrzebował, mam spisany przewodnik z naszej trasy - szczegółowy opis drogi, noclegi, wskazówki techniczne, w razie co proszę o maila: zarzyckamariaewa@gmail.com

NOWY! Autor: Bogdan | Dodano: 2018-10-05 14:54:21

MARIO.

PRZEWODNIK JESZCZE NIE WYSLANY,BO JESZCZE NIE MA MNIE W DOMU.OBIETNICE SPELNIE, ALE PROSZE JESZCZE O TROCHE CIERPLIWOSCI. KIEDY WROCE ...NATYCHMIAST WYSLE.