Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Zamówienie Mszy Św. w Fatimie

NOWY! Autor: Ania1717 | Dodano: 2017-02-08 13:24:56

Cześć Kochani,

Ruszam na Caminho de Fatima ( Lizbona - Fatima). Chcialabym zamowic Msze Sw. w dzien, w ktorym dotre do Fatimy. Niestety nie moge znalezc odpowiedniej strony www, gdzie zamawiajac Msze Sw. moge wskazac proponowany przeze mnie termin Mszy Sw.  Czy wiecie moze, czy jest taka mozliwosc?

Dziekuje serdecznie :)

NOWY! Autor: Łukasz | Dodano: 2017-02-08 15:01:18

Może tutaj...

http://www.fatima.pt/pl

NOWY! Autor: Łukasz | Dodano: 2017-02-08 15:02:40

Zakładka Kontakt

NOWY! Autor: J | Dodano: 2017-02-08 23:38:10

Tutaj piszą jak to zrobić http://www.worldfatima.com/pl/intencje-mszy-sw

Powodzenia

Jago

NOWY! Autor: Jola S. | Dodano: 2017-03-28 08:39:02

~~Witam,

Szukamy polskiego księdza, który 15 maja bedzie w Fatimie i który udzieliłby nam ślubu. Może to być ksiądz pielgrzymujący pieszo lub z pielgrzymką autokarem.

Z narzeczonym poznaliśmy się idąc pieszo z Polski do Rzymu na kanonizację JP II i w tym roku idziemy na Camino portugalskie i po drodze w Fatimie chcemy wziąć ślub. Sanktuarium nie ma polskiego księdza i sami musimy szukać.Czas goni więc pilnie będę szukała na tym forum, będę wdzięczna za jakieś informacje.

Byłam już na Camino via de la plata.

Buen camino !

Jola S., e-mail: jola-r1@tlen.pl

NOWY! Autor: Pavel | Dodano: 2017-03-28 08:41:02

Raz wystarczy!!! Wszyscy przeczytają!!!

NOWY! Autor: Jola S. | Dodano: 2017-03-28 09:59:55

Chciałam kilka razy, bo jest to dla mnie bardzo ważne i mamy bardzo mało czasu.

Uśmiechu życzę !

NOWY! Autor: Wiesiek Trójmiasto | Dodano: 2017-03-28 10:10:51

@Jola. My też mamy mało czasu na wielokrotne czytanie tego samego.  

A teraz poważnie.

W SdC jest Alberg na Monte de Gozo i często przebywają tam Polscy Księża. Napisz e-mail do Gozo i uzyskaj informację u zródła

Pozdrawiam Wiesiek

NOWY! Autor: Jola S. | Dodano: 2017-03-28 10:21:28

Myślę, że mi wybaczycie. Też na tym forum czytam wiele powtarzających się wpisów...

Wielkie dzięki za podpowiedz ;)

Miłego dnia !

NOWY! Autor: Asia | Dodano: 2017-03-29 00:02:17

Jola - w Fatimie są polscy marianie.

NOWY! Autor: Jola S. | Dodano: 2017-03-29 09:12:18

Asia,

Wiemy, ale niestety nie ma tam Polaka, dlatego musimy szukać po parafiach, pielgrzymkach.

Dziękuję ;)

Jola

NOWY! Autor: Małgorzata | Dodano: 2019-02-14 16:33:21

Błagam Miłosiernego Boga o uzdrowienie z choroby dla Marcina. Maryjo ukochana Matko otocz go swoja opieką i pomóż mu, uproś u Twego Syna łaskę uzdrowienia.. 

NOWY! Autor: pielgrzym | Dodano: 2019-02-14 20:00:11

@ Jola

moze bys napisala pod adres Domu polskiego Pielgrzyma:

Casa Verbo Divino
Apartado 2
2496-908 FÁTIMA
Portugal
Tel. +351 249 532 163

oni napewno wiedza kiedy sa polskie pielgrzymki, a 15 maja na pewno jakas grupa z Polski bedzie. 

Ponadto mozesz zapytac w " Misja Travel" w Poznaniu, bo oni organizuja pielgrzymki z ksiedzem.

W Czestochowskim Ratuszu tez musza miec rozeznanie, bo to miasto partnerskie z Fatima.

Niekoniecznie musza byc tez grupy z Polski, z grupami z Austrii i Niemiec tez przyjezdzaja ksieza polscy, czesto chrystusowcy z Poznania, albo Pallotyni.

NOWY! Autor: Krzysztof Knop | Dodano: 2021-02-15 21:19:08

Szczesc Boze,

chcialbym zamowic Msze Swieta za mojego zmarlego syna Denisa w trzecia rocznice jego smierci, ktora uplywa dnia 7 marca.Podaje moj adres email k.knop@trailer-tech.pl. 

z podziekowaniem K. Knop

p.s.

prosze podac nr konta

-I would like to order a Mass for my deceased son Denis on the third anniversary of his death on March 7. my email : k.knop@trailer-tech.pl. Please give me your account number.

With thanks

K. Knop

Szczesc Boze,

chcialbym zamowic Msze Swieta za mojego zmarlego syna Denisa w trzecia rocznice jego smierci, ktora uplywa dnia 7 marca.Podaje moj adres email k.knop@trailer-tech.pl. 

z podziekowaniem K. Knop

p.s.

prosze podac nr konta

-I would like to order a Mass for my deceased son Denis on the third anniversary of his death on March 7. my email : k.knop@trailer-tech.pl. Please give me your account number.

With thanks

K. Knop

Szczesc Boze,

z podziekowaniem K. Knop

p.s.

prosze podac nr konta

With thanks

K. Knop