Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Polskie Drogi Św. Jakuba

NOWY! Autor: Łukasz Paweł Kozłowski | Dodano: 2017-06-08 23:41:54

Moi Drodzy, 

Polecam Polskie Drogi Św. Jakuba. Do wyboru, do koloru.

Małopolską Drogę Św. Jakuba:

https://www.youtube.com/watch?v=Bz-kZSkjdPE

Camino Polaco:

https://www.youtube.com/watch?v=QB6negzLEQ0

VIA REGIA - Podkarpacka Droga Św. Jakuba:

https://www.youtube.com/watch?v=TKnZUPrG1L0.

Ja mam już plecak spakowany, ruszam 13 czerwca.

Do zobaczenia na Drodze. 

Buen Camino. Dobrej Drogi.

Łukasz Paweł Kozłowski

NOWY! Autor: Barbara | Dodano: 2017-06-09 01:29:01

Lukasz, polecam tez POMORSKA DROGE Sw. JAKUBA -  sliczna, malownicza, romantyczna , info na Recreate.pl - z pozdrowieniem Buen Camino.

NOWY! Autor: Aldona | Dodano: 2017-06-09 08:23:09

Część Pomorskiej Drogi Św.Jakuba; przeszliśmy odcinek Braniewo - Lębork w dn.18-29.05.2017r. Bardzo nam się podobała, życzliwi i pomocni ludzie spotykani w drodze, piękna wiosenna pogoda (zapachy kwitnących łanów rzepaku oraz ptasie "koncerty" wspaniałe), niestety oznakowanie jest w kilku miejscach zniszczone (brakowało bardzo żółtych strzałek, ale dliśmy radę). Buen Camino.

NOWY! Autor: Aldona | Dodano: 2017-06-09 08:23:16

Część Pomorskiej Drogi Św.Jakuba; przeszliśmy odcinek Braniewo - Lębork w dn.18-29.05.2017r. Bardzo nam się podobała, życzliwi i pomocni ludzie spotykani w drodze, piękna wiosenna pogoda (zapachy kwitnących łanów rzepaku oraz ptasie "koncerty" wspaniałe), niestety oznakowanie jest w kilku miejscach zniszczone (brakowało bardzo żółtych strzałek, ale dliśmy radę). Buen Camino.

NOWY! Autor: B. Sz. | Dodano: 2017-06-13 13:37:47

Ze względów czasowych, chodzę po trasach Camino tylko po Polsce, kawałkami. Muszę powiedzieć, że są coraz lepiej oznaczone, gorzej z noclegami. Ale służą mi pomocą na tych trasach przewodniki oraz różne książki. Przewodnik to opisy trasy, ale w wielu książkach można poczytać o fajnych rzeczach, klimatach trasy. Ostatnio idąc, korzystałem z książki Olka Mrozka oraz 2 książek Piotra Bekierza. Książki, przewodniki kupuję na Allegro. Bezpiecznych Tras Camino w wakacje bo one tuż, tuż! Pozdrawiam Benek.

NOWY! Autor: Ola | Dodano: 2017-06-16 08:59:28

Zgadzam się z Wami Polskie Drogi są piękne. Coraz lepiej zagospodarowane, oznaczone, coraz więcej o nich dobrych przewodników i książek. Pozdrawiamy rodzinnie; idziemy od wczoraj do jutra na lubuskiej drodze jakubowej. Jest cudownie!

NOWY! Autor: Darek | Dodano: 2017-06-23 16:27:21

Pozdrawiam wszystkich, którzy wybierają się w wakacje na Polskie Drogi Jakubowe. Ja się do nich też zaliczam. Zgadzam się, jest w nich klimat. I zgadzam się, że jest wiele książek, które ten klimat oddają na swoich stronach. Polecam.

NOWY! Autor: Biały | Dodano: 2017-06-25 10:09:36

Miałem rok temu zawał serca. Chciałbym wyruszyć na szlak camino ale mam stracha. Czy są osoby, które idą mimo choroby, mimo zawału. Ile idą kilometrów?  Ile idą na dzień? Gdzie chodzą? Proszę o rady i dziękuję z góry za rady. Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych.

NOWY! Autor: Wiesiek Trójmiasto | Dodano: 2017-06-25 16:20:55

@Biały

Siły na zamiary. Rozmawiaj z kardiologiem, zrób test wysiłkowy. Z takim pytaniem tylko do lekarza.

Powodzenia z wynikami, pozdrawiam Wiesiek.