Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Artur

NOWY! Autor: z lotniska LDE do Lourdes w czwartki wieczorem | Dodano: 2017-06-15 21:45:41

Jest mi bardzo miło poinformować, że na skutek mojej korespondencji z departamentem turystyki Hautes-Pyrenees udało się uruchomić autobus z lotniska do Lourdes dopasowany do przylotu samolotu z Krakowa w czwartki, odjazd z lotniska o godz. 20:30. Autobus ten zabiera pasażerów z lotniska na dworzec kolejowy w Lourdes a następnie jedzie do Tarbes. Przejazd kosztuje 2 euro (1 euro dla dzieci do 12 lat). Autobus będzie kursował tylko w czwartki, tylko o 20:30, i tylko do 27 października, czyli do ostatniego lotu Kraków - Lourdes. Domyślam się (choć nie wiem tego na pewno), że gdyby samolot miał opóźnienie, to autobus poczeka, tak by pasażerowie mieli czas na niego zdążyć.

Pozdrawiam serdecznie i Buen Camino!

NOWY! Autor: Artur | Dodano: 2017-06-15 21:47:17

Chyba mi się pomyliło miejsce na wpisanie autora i tematu postu - przepraszam

NOWY! Autor: J | Dodano: 2017-06-15 23:02:20

Ej,no wielkie gratulacje ale czy sprawa autobusu to tylko efekt korespondencji czy jakaś pomoc z Sanktuarium w Lourdes?

Miałem w tym roku plany startu do kolejnej Drogi  właśnie w  Lourdes i przejście przez Pireneje Drogą Aragones.Urlop załatwiony,bilety kupione,etapy dopracowane.Niestety życie przygotowało mi inny scenariusz i inną Drogę.Może za rok.

Pozdrawiam

Jago

NOWY! Autor: Krakowski Caminowicz | Dodano: 2017-06-16 09:01:40

Jago, też myślałam o tej drodze. Jest szansa abyś podzielił się swoim planem? Etapy, noclegi, dojazd. Myślę, że mogłoby skorzystać więcej osób.

Pozdrawiam

NOWY! Autor: Krakowski Caminowicz | Dodano: 2017-06-16 09:02:27

Artur, świetnia robota!

NOWY! Autor: Anna | Dodano: 2017-06-16 10:21:52

Dziękuję Artur. Lecę w sierpniu, w czwartek. Oddałam tę sprawę Panu i NMP i mam odpowiedź.

Jago, ja również chętnie zapoznałabym się z dodatkowymi  informacjami, idę drogą Aragońską. Już wcześniej przesłałeś podstawowe informacje i je opracowałam, ale może masz jeszcze inne. Dziękuję i pozdrawiam.

NOWY! Autor: Mirek | Dodano: 2017-06-16 11:10:01

@Artur

Chylę czoła  i odszczekuję pod stołem.

Pozdrawiam 

Buen Camino :)

NOWY! Autor: Asia | Dodano: 2017-06-16 13:23:32

Dzięki Artur! Wybieram się w lipcu i zastanawiałam się co z tym fantem zrobić :)