Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Camino Polaco na początku sierpnia

NOWY! Autor: Ania | Dodano: 2018-07-03 13:22:39

Witam wszystkich pielgrzymów. Czy ktoś może chciałby przejść drogę Camino Polaco do Gietrzwałdu w pierwszej połowie sierpnia? Nie boję się samotnej wędrówki, maszerowałam sama w Hiszpanii. Nasze drogi jednak nie maja jeszcze takich możliwości noclegowych jak pozostałe w Europie, dlatego łatwiej znależć nocleg, hostel lub hotel ( taniej) w dwójkę, Pozdrawiam, Ania

NOWY! Autor: boguskrowa@op.pl | Dodano: 2018-07-03 15:18:09

ANIU NAPISZ DO MNIE E MAILA TO PODPOWIEM JAK ŁATWO ROZWIĄZAĆ SPRAWĘ Z NOCLEGAMI NA CAMINO POLACO OD DUSZNICY DO GIETRZWAŁDU.NIE MA ZANACZENIA ILE OSÓB IDZIE JEDNA, CZY DWIE, CZY TRZY. TRZEBA WCZESNIEJ ZADZWONIĆ I POWIADOMIC KWATERODAWCÓW O SWOIM PRZYBYCIU I...PROB LEM ROZWIĄZANY. W OKRESIE LETNIM JEST TEGO TYLE (PRZYNAJMNIEJ NA TEJ DRODZE) ,..ŻE STARCZY DLA WSZYSTKICH. pRZEWODNIK MOŻESZ NABYĆ U MNIE(AUTOR), TAKŻE PASZPORT PIELGRZYMA, NA PODSTAWIE KTOREGO OTRZYMASZ W KETRZYNIE "WARMIANKĘ"- DOKUMENT BRACTWA ŚWIETEGO JAKUBA.

NOWY! Autor: Bogdan | Dodano: 2018-07-15 10:57:57

DZIŚ O GODZINIE 9:00 WYSZŁA COROCZNA PIELGRZYMKA Z SUWAŁK DO WILNA. IDĄ PIELGRZYMI MNIEJ WIĘCEJ CAMINO POLACO, OCZYWIŚCIE Z MODYFIKACJĄ STOSOWNIE DO ZAŁATWIONYCH NOCLEGÓW I W KIERUNKU NA WSCHÓD W STRONĘ WILNA A NIE W KIERUNKU DO SANTIAGO DE COMPOSTELA.BUEN CAMINO