Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Bilety na ALSA

NOWY! Autor: stc | Dodano: 2018-09-07 07:35:17


Witam!

Jak kupić bilety na autobus ALSA wklepuju już chyba dziesiąty raz i nie przechodzi.Próbowałem i kartą kredytową i Pay Pal i nic.

Pozdrawiam!

NOWY! Autor: hlin | Dodano: 2018-09-07 09:31:10


Hej,

Może się wygłupię, ale :

sprawdź obsługę i limity transakcji internetowych

sprawdź jak wpisany został numer dowodu osobistego.

Pozdrawiam

ps. watek na ten temat jest w archiwum forum.

Buen Camino!

NOWY! Autor: stc | Dodano: 2018-09-07 10:21:21


Wszystko jest w porządku a przyjąć nie chce.Wątek też czytałem.

Pozdrawiam i dziękuję!

NOWY! Autor: kamila | Dodano: 2018-09-07 11:48:30


@stc

spróbuj podpytać na tej grupie: https://www.facebook.com/groups/CaminoDeSantiagoPolska/search/?query=Alsa

 

Kama

NOWY! Autor: Artur | Dodano: 2018-09-07 13:35:48


ALSA (autobusy hiszpańskie) nigdy nie akceptowały zagranicznych - czyli nie-hiszpańskich kart płatniczych, natomiast płatności przez paypal zawsze przechodziły bez problemu.

Ciekawostka odnośnie Paypala - jeśli do Paypala podepniemy kartę płatniczą rozliczaną w euro, musimy skontaktować się z Paypalem i powiadomić ich że dana karta płatnicza ma być rozliczana w euro, podając cztery ostatnie cyfry tej karty i w jakiej walucie jest rozliczana (zmienią to w kilka minut). W innym wypadku kupując np. bilet za euro, suma będzie niepotrzebnie przeliczana na złotówki.

Oczywiście jeśli karta podpięta do Paypala jest w złotówkach nie musimy robić nic, bo i tak każdy zakup za euro musi zostać przeliczony na złotowki.

 

NOWY! Autor: stc | Dodano: 2018-09-07 14:38:15


Dzięki Artur!

NOWY! Autor: Bogdan | Dodano: 2018-09-10 12:34:36


@Artur

platności za alsa w internecie oraz inne w Hiszpanii można dokonywać kartą Revolut (bezplatna) 

NOWY! Autor: stc | Dodano: 2018-09-10 15:01:13


Dzięki,naszymi kartami nie poszło,Pay Palem też nie.Kolega który mieszka w hiszpanii mi kupił.

A tak na przyszłość co to jest za karta.

Dzięki i pozdrawiam!