Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! PRZEWODNIK CAMINO DEL NORTE

NOWY! Autor: Renata | Dodano: 2018-09-10 12:04:57


Witajcie! Jaki przewodnik polecacie na camino del norte, aby był też najbardziej aktualny, głównie w kwestii noclegów (ceny) czy sklepów po drodze. Podajcie tytuł, autora i najlpiej odnośniki gdzie kupić. A może ktoś z Was chce sprzedać? Wybieram się początkiem kwietnia 2019. Z góry dziękuję :)

 

 

NOWY! Autor: Grzesiek | Dodano: 2018-09-10 23:20:05


Na tym forum są zakładki z przewodnikami kilku najpopularniejszych dróg jakubowych w Hiszpanii. Możesz z nich korzystać online podczas wędrówki, lub ściągnij sobie pdf-y aby nie być zależną od łączności z netem. Niemniej na del Norte, w żadnym momencie nie było problemu z dostępem do sieci. Informacje tam zawarte są na bieżąco aktualizowane przez pielgrzymów, więc będą zawsze bardziej na czasie niż każda wersja drukowana. Jednak infrastruktura związana z Camino rozwija się w tak szybkim tempie, że zawsze w realu jest więcej opcji niż te podane w najrzetelniejszym przewodniku. Do kwietnia przyszłego roku przybędzie niejeden albergue, bar czy pensjonat.

BC

NOWY! Autor: Renata | Dodano: 2018-09-11 20:39:52


Dzięki Grzegorz. Tak, też zrobiłam. Na obecną chwilę wydrukowałam sobie przewodnik camino del norte. Ja z tych co muszę trzymać mapę w rękach :) Pozostaje mi zerkać co jakiś czas na akutalizację caminowych pielgrzymów i czynić notatki na wydruku :) A z resztą zdać się na przychylność Niebios po drodze :)

Pozdrawiam :)