Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Asyż - Inna droga - czyli camino di assisi

NOWY! Autor: martaO | Dodano: 2018-09-14 14:06:45

Witam, 

wiem, że droga do Asyżu to zupełnie inny szlak, ale nie ma nigdzie forum dotyczącego tejże trasy,a ponieważ Camino de Santiago szliśmy z mężem rok temu w tym roku wpadliśmy na pomysł, żeby odwiedzić właśnie Franciszka z Asyżu. Niestety w internecie niewiele stron po polsku na ten temat. Czy znajdzie się tu ktoś kto ten szlak przeszedł? Ma rozpisaną dokładną trasę z wytyczyoną ilością km? Będę wdzięczna jeśli ktoś się podzieli informacjami dot. trasy wraz z noclegami, przygodami, km, problemami, zaletami i wadami :):D 

NOWY! Autor: Andrzej | Dodano: 2018-09-14 15:38:46

Witaj Marto.

Wszystko znajdziesz na tym forum - z Krakowa do Rzymu. Bardzo ładnie opisana (z mapkami na każdy dzień, adresami gdzie znajdziesz nocleg i pięne zdjęcia)  pielgrzymka piesza z Krakowa do Rzymu przez Marka Bonducha podzieloną na pięć odcnków, którą odbył z żoną.

Korzystałem z jego pracy przy planowaniu rowerowej pielgrzymki z Częstochowy do Rzymu. Przy okazji serdeczne podziękowania dla Marka za precyzyjne opisy każdego dnia. Właśnie w tym roku w sierpniu zrealizowaliśmy z koleżanką marzenia o pielgrzymce rowerowej do Rzymu. Dziękujemy Marku.

Wszystko znajdziesz tutaj: www:cracovia-roma.com

Pozdrawiam. Andrzej

NOWY! Autor: Roman | Dodano: 2018-09-21 00:28:04

Witaj  Andrzej !!!

Dzięki  za  wskazówki ( link do www:cracovia-roma.com )  jestem  pod ogromnym wrażeniem  materiałow tam  opracowanych przez Pana  Marka  Bonducha i  chętnie bym kupił wersję podręcznikową takiego przewodnika  -czy jest do  nabycia ,jeśli tak  to  gdzie ???

Pytanie  2,-czy ktos z Forumowiczów    może wskazać  podobne materiały dotyczące pielgrzymki pieszej z Nazaretu do Betlejem??

Za  wszystkie odpowiedzi  z góry  Serdecznie Dziękuję!!

Roman