Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

NOWY! Szukam przewodnika. Via Regia. Dolny Śląsk.

NOWY! Autor: Łukasz Paweł Kozłowski | Dodano: 2020-01-30 14:06:52


Dzień dobry.

W tym roku planuję zakończyć przejście Drogi Jakubowej Via Regia. Poszukuję przewodnika "Droga św. Jakuba. Via Regia. Dolny Śląsk. Przewodnik pielgrzyma". Proszę o pomoc.

Szczęść Boże. Buen Camino.

Łukasz Paweł Kozłowski

NOWY! Autor: Andrzej_ K | Dodano: 2020-01-31 19:18:41


Jeśli był przewodnik,to bardzo dawno temu.

Na stronie   https://pilgrimdb.github.io/regia.html  pokazana  jest jak przebiega Via Regia.

NOWY! Autor: piotrs | Dodano: 2020-02-01 10:01:33


@Łukasz . Wejdź  na stronę internetową www. księgarnia-podróżnika.pl. Jast tam mn. przewodnik po Dolnym Śląskie drogą Via Regia .

NOWY! Autor: Łukasz Paweł Kozłowski | Dodano: 2020-02-01 12:58:25


Przewodnik był wydany w roku 2005 przez Fundację Książki Franciszkańskiej. W Księgarni Podróżnika jest tylko informacja o przewdniku, niestety produkt jest niedostępny.

Tak więc nadal szukam :))

NOWY! Autor: Andrzej_ K | Dodano: 2020-02-01 17:39:37


Autor @Krakowianka na stronie   http://www.caminodesantiago.pl/forum/1138
napisała,że udało się ten przewodnik wypożyczyć z biblioteki.

NOWY! Autor: Mina | Dodano: 2020-02-03 08:15:18


Witam serdecznie,

przewodnik jest niestety trudnodostępny, ale mogę przesłać Ci jego skany. Już kiedyś podsyłałam skany kilkunastu stron tego przewodnika, więc żeby po raz kolejny nie wykonywać tej samej pracy napisz skąd planujesz wyruszyć i gdzie zakończyć trasę (dzięki temu wystarczy, że zeskanuję brakujące strony i dodam do tych, które już zeskanowałam) oraz podaj swój adres mailowy.

Pozdrawiam

NOWY! Autor: Mietek | Dodano: 2020-02-03 16:55:10


Jakiś czas temu ten przewodnik widziałem w Księgarni Hiszpańskiej  Elite we Wrocłaiu

tel. 71 302 77 76.

Możesz także  spróbować na str    Przyjaciół Camino    www.camino.net.pl         tel. 785 042 318.

Buen Camino! Pozdrawiam

NOWY! Autor: Łukasz Paweł Kozłowski | Dodano: 2020-02-03 22:05:26


 Wszystkim serdecznie dziękuję za podpowiedzi. Przewodnik znalazłem w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego. Do zobaczenia na Via Regia. Szczęść Boże. Buen Camino.

NOWY! Autor: Krakowianka | Dodano: 2020-02-05 13:33:48


Poczułam się nieco wywołana do odpowiedzi:-) więc spieszę wyjaśnić, że przewodnik, o którym pisałam w wątku Via Regia dotyczył odcinka Kraków-Piekary Śląskie „Droga św. Jakuba. Via Regia. Małopolska zachodnia” zaś przewodnik jest dostępny w bibliotece publicznej w miejscowości Wielka Wieś. Pozdrawiam i w razie pytań służę doświadczeniem tej drogi. Jak na razie doszłam tą trasą z Krakowa do Brzegu.