Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

 PODSTAWOWE INFORMACJE 

Cuerres (mieszk. 300)

 ALBERGUE 

Casa Belen: 8 miejsc, donativo, dojście oznakowane w miejscowości, otwarte od maja do października, kucnia, pralnia, wspólny posiłek i modlitwa, prowadzone przez parę Niemców Brigittę i Manfreda, bardzo gościnna atmosfera; warunki rewelacyjne, wszystko nowe, pani robi pranie, wspolna kolacja (danie obiadowe + wino + woda + soki), wi-fi, oddzielna kuchnia z pełnym wposazeniem, pełna lodówką i szafkami :), kazdym sam robi sobie sniadanie, w ogrodzie kapliczka - wpolna wieczorna modlitwa w duchu Taize, donativo, na prawde polecam, jeden z lepszych noclegów na trasie! (asia ef., 2014-08-19)

 INFORMACJE 

Możliwość noclegu w hostalach: Hotel Rural Aldea del Trasgu (11 miejsc, tel. 985-86-15-04, cena od 50€), Casa Rural La Bahúa (7 miejsc, tel. 639-69-26-80)

W miasteczku wyróżnia się kościół i źródło dla pielgrzymów z XV wieku, które gasiło pragnienie pielgrzymów przez tak wiele wieków. Nie jest na trasie camino, trzeba wejść do centrum miejscowości.

 KOMENTARZE 

Reposo del Andayon - piękny dom z tarasem, na zewnątrz miejsce do prania i suszenia prania, rownuez elektryczna suszarka, bardzo miła i przyjazna hospitalera, 3 posiłków kolacja i pyszne śniadanie. Obok znajduje się płatny hotel (http://www.reposodelandayon.com/), ale dla pielgrzymów nocleg e dzileonym pokoju donativo.

Autor: Adam Dodano: 2017-10-01 22:41:34


Cudowni gospodarze! Jest tu wszystko od kuchenki, poprzez ekspres do kawy, az do zimnego piwa w lodowce. Cudowna atmosfera, przepiekna kapliczka, w ktorej jest polskie Pismo Swiete i spiewy po wspolnej kolacji. Domek znajduje sie przy samym szlaku, przy kraniku jest nawet znak na Casa Belen-80m. Otwarte od 15. Pol godziny drogi do malej plazy, donativo

Autor: MartiMoni Dodano: 2017-07-29 17:53:31


Nocleg u Brigitte i Manfreda konieczny. Serdeczni, otwarci. Jeśli nie ma ich w domu, poczekać na ławce, przyjadą (duży czerwony samochód). "Bo byłem głodny, a daliście mi jesć, Bo byłem spragniony, a dalście mi pić, Bo byłem przbyszem, a przyjęliście mnie." - to się tam spełnia.

Autor: Maria Dodano: 2015-09-14 11:00:54

 CAMINO 

Etap 17 (Llanes - Ribadesella (27.2 km)), 403 km do Santiago de Compostela Zobacz »

+ Dodaj komentarz