Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

 PODSTAWOWE INFORMACJE 

Arres (mieszk. 11, wys. 620 m.n.p.m.)

 ALBERGUE 

Albergue Municipal de Arres: 22 miejsca, donativo, toaleta i prysznic, kuchnia, jadalnia, położone na szczycie, w prawie opuszczonej wiosce, piękny widok na okolice, dla niego i przemiłej atmosfery w schronisku warto wejść na górę, otwarte cały rok, wspominane szczególnie ze względu na bardzo sympatycznych hospitalero i fantastyczny klimat, wspólna kolacja i śniadanie (wliczone w donativo).

 INFORMACJE 

Możliwość zwiedzania uroczego kościółka. Tradycyjnie odbywa się tu krótka modlitwa za pielgrzymów, którzy nocowali w albergue poprzedniego dnia.

 KOMENTARZE 

Dalej jest odlotowo - koniecznie trzeba tam nocować.

Autor: Janusz Dodano: 2019-07-30 10:33:57


Zgadzam się z opinią poprzednika. Miejsce urocze, ze wspaniałymi widokami. Hospitaleros to woluntariusze, zmieniają się co dwa tygodnie. Oprowadzanie po kościółku i wieży z opowiadaniem o historii tych miejsc. Kolacja 2 dania z winem + deser. Wspaniała atmosfera. Wszyscy o tym wiedzą więc wypełnione do ostatniego miejsca. Obok w budynku uwięziony we wnęce sympatyczny kogut, bardzo towarzyski, warto się z nim podzielić jedzeniem!

Autor: Maciej Dodano: 2018-10-21 11:34:06


Wszystko, co jest w opisie tej albergi jest prawdą. Najlepsze refugio na Camino Aragones prowadzone przez prawdziwych hospitaleros. 5 gwiazdek *****

Autor: ks. Michał Dodano: 2017-09-07 19:43:45

 CAMINO 

Etap 2 (Jaca - Arres (25.7 km)), 786.2 km do Santiago de Compostela Zobacz »

Etap 3 (Arres - Ruesta (26.5 km)), 786.2 km do Santiago de Compostela Zobacz »

+ Dodaj komentarz