Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

 PODSTAWOWE INFORMACJE 

Hospital de la Condesa

 INFORMACJE 

Refugio: aby się tu dostać należy zawrócić z drogi w stronę wioski i zaraz w prawo polną drogą, 18 miejsc, ciepły prysznic, kuchnia, ogrzewanie podłogowe, przyjazne, może być alternatywą dla O'Cebreiro, szczególnie latem, choć bywa przepełnione; nie ma tu sklepu ani baru, więc należy kupić jedzenie wcześniej.

 KOMENTARZE 

6EUR, czysto, kuchnia, w której jest tylko mikrofala, brak sztućców i talerzy, choć to podobno norma. Brak sklepu, także zaopatrzenie należy przynieść z O'Cebreiro. Niedaleko albergue bar z menu peregrino. Jadłam w nim zupę, bo potrzebowałam rozgrzać się po zimnym dniu. WiFi

Autor: Ewa Dodano: 2017-09-14 18:35:35


W październiku albergue było zamknięte z powodu remontu, zatem możliwe, że warunki się tam zmienią. Następne albergue jest w Alto do Poio - jedna sala za barem, malutka łazienka, stan raczej surowy, pewnie będzie się to zmieniać. 3 km dalej jest natomiast Fonfria z prywatnym albergue - 8€, wygodnie, choć jedno wielkie dormitorium z piętrowymi łóżkami, duży salon, a pomocnik hospitalery pochodzi z Kuby i jest wiecznie uśmiechniętym instruktorem salsy ;).

Autor: Kate Walker Dodano: 2009-10-31 19:34:38


Polecam nocleg w Fonfria.Prywatne albergue. Pralka ,microwave, internet,restauracja.

Autor: Marek Dodano: 2007-09-26 23:18:31

 CAMINO 

Etap 26 (Vega de Valcarce - Triacastela (31.6 km)), 146.6 km do Santiago de Compostela Zobacz »

+ Dodaj komentarz