Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

 PODSTAWOWE INFORMACJE 

Buelna

 KOMENTARZE 

Albergue Santa Marina 12€, marny obiad 8€(sałatka, makaron z sosem pomidorowym, deser), śniadanie 3€, obsługa niezbyt pomocna, robią pieniądze głównie na obcokrajowcach a ledwo mówią po angielsku...bar zamykają wieczorem, rano nie ma możliwości iść nawet na kawę o ile nie wykupiłeś śniadania (o czym nie uprzedza...) Restauracja naprzeciwko wygląda ładnie, ale ceny trochę zawyżone w stosunku do jakości potraw, nie przeszkadza im pies znajomych w barze... Warto zobaczyć jaskinię, o której nie znajdziemy informacji w albergu czy wielu przewodnikach, trzeba podążać za żółtymi znakami Cueva Cobijeru. Warto iść szlakiem E9 zamiast drogą następnego dnia.

Autor: Gabs Dodano: 2017-08-04 15:52:05


Warunki dobre. Pokoje ładne, po 4 łóżka piętrowe, prysznic bez światła (szok xD), ale bardzo miło. W tym roku Hospitalere była hiszpanka, mówiąca dość dobrze po angielsku, gdy zobaczyła że w portfelu mam ostatnie 10€ spytała czy mam coś jeszcze na później, powiedziałem, że wyplace w bankomacie w najbliższym mieście, mimo zapewnienia, że nic mi nie trzeba, uparła się, że nikt u niej głodny nie będzie i dostałem za darmo obfite śniadanie o.O WiFi bardzo powolne,ale jest - odbiera tylko w holu i kawałek przed wejściem.

Autor: Marcin Dodano: 2015-07-21 17:37:50


1 lipca 2013 r. otwarto prywatne \"Alberque de Peregrinos Santa Marina\", którego właścicielem jest senior Bautista Corral. Hospitalerą jest polka wychowana w Niemczech i z jej opowieści (oraz zdjęć na ścianach) wynika, że właściciel przeszedł wszystkie camino w Hiszpanii. Nocleg 8 Euro, kolacja 5 Euro, śniadanie 3 Euro (nie ma tu sklepu więc skorzystałem z opcji kolacji). Byłem ok.16 więc na nocleg w Pendueles nie miałem już szans (dzwoniłem się upewnić). Schroniska nie sposób nie zauważyć gdyż jest przy samej szosie.

Autor: Freesbee Dodano: 2013-08-31 11:58:25

 CAMINO 

Etap 16 (Colombres - Llanes (18.5 km)), 435.2 km do Santiago de Compostela Zobacz »

+ Dodaj komentarz