Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

Ferrol/A Coruña - Santiago de Compostela (101.5 km)
Camino Inglés

Camino Ingles posiada dwa alternatywne punkty startowe. Szlak z Ferrol ma nieco ponad 100km długości, zatem jest wystarczająco długi by otrzymać Compostelę po dotarciu do Santiago. Droga z A Coruña ma tylko 75km. Drogi te łączą się w Bruma. Poniżej opisana została droga z Ferrol. Odcinek zA Coruña do Bruma zostanie opisany w odrębnym dodatku.

Mapy etapów zostały pobrane ze strony www.mundicamino.com. Należy zwrócić uwagę, że część map może nie pokrywać się dokładnie z opisywanym etapem.

Przewodnik powstał na podstawie informacji zaczerpniętych ze strony www.csj.org.uk.

Etapy

Etap 1: Ferrol - Miño (24 km) Zobacz więcej »

Etap 2: Miño - Bruma (Mesía) (29.4 km) Zobacz więcej »

Etap 3: Bruma (Mesía) - Sigüeiro (29.1 km) Zobacz więcej »

Etap 4: Sigüeiro - Santiago de Compostela (19 km) Zobacz więcej »

Ważne informacje!

Uwaga! Poniższy przewodnik powstał w 2009 roku. W momencie kiedy korzystasz z przewodnika część informacji może być nieaktualna. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje jakie mogą wynikać z korzystania z tego przewodnika. Głównym celem tego przewodnika jest przybliżenie pielgrzymom trasy, odległości między miejscowościami i ogólne zaznajomienie z mijanymi miejscowościami. Wszelkie uwagi, poprawki, zmiany, uaktualnienia, etc. prosimy przesyłać na adres administrator@caminodesantiago.pl. Będziemy się starać na bieżąco wprowadzać zmiany i możliwie jak najczęściej aktualizować przewodnik. Zapraszamy na www.caminodesantiago.pl.


Autor: Paweł Buczkowski | Dodano: 06.02.2009 | Ostatnia zmiana: 03.07.2019