Camino de Santiago

Krótkie,ale znaczące Camino

01/2019
Krótkie,ale znaczące Camino

Małgorzata Płonowska Płonowska :: 23.01.2019 09:39
Nowe Refleksje..

    Przyszło dzisiaj do mnie takie pytanie.Po co ja tam właściwie pojechałam?Ja naprawdę jadąc tam, zupełnie nie miałam pojecia, dlaczego tam jadę.Coś mnie przyciągało.Ale wtedy jeszcze dokładnie nie wiedziałam co.

   Dzisiaj wiem juz bardziej.Wtedy to dopiero przeczuwałam.Pojechałam tam po siebie,po siebie prawdziwą.Świat nas wciąga w jakieś swoje gry,w których nie chciałam juz brać udziału.Chciałam uciec a nie wiedziałam dokąd.I ta droga mnie znalazła.

  Naprawdę byłam tam krotko.Za krótko.Ale wyjazd był nagły,bez przygotowania wielkiego,więc i tak uważam ,że cudem udało mi się to wszystko ogarnąc.Sama bym tego nie dokonała.

   Dotknęłam zaledwie tej drogi.Ale to co ona mi oddała,to jest niezmierzalne.Ze mnie trochę jeszcze cynicznej,powoli stawałam  się tam kims,kto zaczyna ufać i się usmiechac do świata.Bo ta droga prowadzi i pokazuje nam zupełnie innych ludzi,ludzi prawdziwych.Bez codziennej gonitwy i szamotaniny.Tam ukazuje sie piekno zycia w całej swej prostocie i prawdzie.Krótkie,ale piekne spotkania z ludzmi i z samą sobą.

  

  


Dodaj komentarz »

Krótkie,ale znaczące Camino

Autor: Małgorzata Płonowska Płonowska
Ostatni wpis: 23.01.2019 09:39
Odwiedziny: 4667 (od 30.11.2018)

Archiwum: