Camino de Santiago

To nie droga jest trudnością... To trudności są drogą...

Księga gości

Autor: Prawnik | Dodano: 2019-06-29 11:09:55


Ja również lubię podróze, choć w zawodzie prawniczym wiele czasu nie ma. A to jako obrońca a to notariusz coś do zrobienia. Swoje pasje staram się jednak realizować i na stronie kancelarii publikuję, kancelaria Wasilewski Szczecin i Warszawa.

Autor: myszka | Dodano: 2019-06-29 10:51:14


Ja również podróżuje po świecie, nieco bardziej w sparwach biznesowych - marketingowych na potrzeby projektów rekrutacyjnych (agencja HR i PR i takie tam projekty biznesowe), ale mimo to w wolnych chwilach staram się korzystac z okazji i chodzic, ogladać. Pozdrawiam wszystkich managerów , których zatrudnia moja agencja HR i agencja PR :)

Autor: Maja S | Dodano: 2019-06-20 10:03:30


Super że jesteście- ja od wielu lat zwiedzam chodzę poznaję, ale od niedawna uzywam hulajnogi elektrycznej do zwiedzania miast, miasteczek.... moze coś w tym kierunku też pójdzie ? wycieczki piesze jak najbardziej, rower rónież i hulajnoga elektrczna też....  Do hulajnogi a raczej zwiedzania miast na hulajnodze zaszczepiłą mnie strona www.najlepsze-porady.pl

 

 

 

Autor: Tomasz Camino de Fonseca | Dodano: 2019-02-26 20:51:29


Camino se Fonseca

 

10 marca rozpoczynam Camino de Fonseca z Salamanki.

9 marca bédé juz w Salamance.

Mam pytanie:

Gdzie w Salamance moge otrzymac Credencial?  Czy jest taka mozliwosc np w Katedrze lub w Albergue Casa la Calera, c/ Acrediano 14 czy moze inne miejsce?

Z gory dziekuje za informacje

Tomasz

 

Autor: Gallus Kazikus | Dodano: 2018-10-14 14:32:26


Cześć. Uwielbiam się uczyć. Nauka to najlepsza inwestycja, a zwłaszcza nauka języków obcych.Język angielski, czasy i gramatyka od lat spędzają mi sen z powiek. Uczę się od wielu lat ale dopiero kreatywne i zabawne lekcje na kanale youtube kazik.tv sprawiły że w końcu zacząłem coś rozumieć. Nareszcie rozumiem angielskie czasy.
A Wy? Jak lubicie uczyć się języka angielskiego?

Autor: Monika | Dodano: 2017-07-15 06:32:42


Moje życie legło w gruzach. Nie powinnam tu tego pisać, ale cóż mi zostało? Mój mąż okazał się nałogowym hazardzistą. Narobił gigantycznych długów. Teraz zniknął. Codziennie otrzymuję listy z groźbą egzekucji komorniczych. Naliczyłam się już ponad 80 tysięcy zł długu. Nie wiem, czy to wszystko. Mam na utrzymaniu troje uczących się dzieci. Najmłodsze jest chore. Próbuję ratować co się da, zwłaszcza dom. Niestety, mamy z mężem wspólnotę majątkową. Tracę już wiarę. Wszystko idzie bardzo opornie, a mi brakuje czasu. Lada chwila zaczną się egzekucje komornicze. Bardzo proszę, może ktoś mógłby mi pomóc, wesprzeć – może w formie pożyczki. Żeby przetrwać ten najtrudniejszy czas. Jest pewna szansa, że uwolnię się przynajmniej z części długów męża. Potrzeba jednak na to czasu. Częściowe spłaty spowodują odroczenie egzekucji. Ja nie mam już żadnych pieniędzy, dosłownie brakuje mi na życie. Bardzo proszę.

Monika

e-mail:

monika2703@interia.pl

Autor: henryk krajniczyn | Dodano: 2017-06-26 22:50:13


super strona . polecam

Autor: Gruszeczka | Dodano: 2017-04-10 14:52:39


Moim wielkim marzeniem jest udanie się na taką długą wędrówkę, która pomoże dotrzeć mi do wnętrza siebie. Mam nadzieję, że spędzę tak kiedyś całe wakacje. Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://domgruszeczka.pl/

Autor: Tomi | Dodano: 2017-03-14 11:04:00


Witam, bardzo dobra strona, polecam poczytać. Zapraszam również do mnie, na sklep ze śmiesznymi i motywującymi gadżetami i ubraniami www.weznokup.cupsell.pl Pozdrawiam!

Autor: Łodzianin | Dodano: 2017-03-11 12:40:53


Bardzo fajna, wartościowa stronka z ciekawą treścią. Przyznam się szczerze, że wcześniej o niej nie wiedziałem. ale teraz będe mógł nadrobić zaległości. Sama droga wydaje być się bardzo ciekawa i każdy kto trochę o mnie więcej wie, zdaje sobie sprawę, że dla mnie osobiście okaże się ciekawa. 

 

Pozdrowienia!

Księga gości

Do Księgi dodano 191 wpisów.